TonyBet

8
654
1.22%
info@tonybet.ee
2009
Eesti, inglise, vene, saksa, soome
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill, NETeller, ecoPayz jt
Spordiennustuse liitumisboonus
100% kuni 100€ tasuta panus
  1. Vaata boonuse infot ja ava TonyBet kasutajakonto vajutades nupul Võta boonus.
  2. Vali registreerumisel spordiennustuse tervitusboonus ja kanna oma mängukontole vähemalt 10€.
  3. Saad 100% kuni 100€ tasuta panuse vastavalt oma sissemakstud summale. Tasuta panus kantakse su kontole siis, kui oled sissemakstud raha viiekordselt läbi mänginud.
Tugevused ja nõrkused
  • Moodne ja mugav veebileht
  • Head koefitsiendid korvpallile
  • Pidevalt arenev ennustuskeskkond
  • Konkurentsivõimeline koefitsientide tase
  • Lai koefitsientide valik mängu lõikes
  • Madalad maksimaalse panuse limiidid kohati
Kasiino
100% kuni 120€ + 120 tasuta keerutust ja 50% kuni 100€ + 50 tasuta spinni
Live kasiino

TonyBet spordiennustuse arvustus

TonyBet on kuulsa pokkeriprofi Tony Guoga (lühidalt Tony G) poolt loodud bränd. Eestis on TonyBet kogumas järjest suuremat tuntust, toetades mitmeid spordiüritusi ja -meeskondi. TonyBet sobib hästi korvpalli panustajatele koefitsientide valiku ja hea taseme tõttu. Lisaks spordiennustuste vahendamisele pakutakse kasiino ja live kasiino teenust. TonyBet veebilehel on mugavalt võimalik mängida ilma registreerumata kasutades internetipanga autentimise võimalust.

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

TonyBet pakub koefitsiente erinevatele spordialadele ning reeglina on kaetud nii kõrgemad kui ka madalamad liigatasemed. Lisaks populaarsematele spordialadele ja liigadele pakutakse ennustamisvõimalust vähempopulaarsetele aladele. E-spordi koefitsientide valik on mitmekesine. Live ennustamisel on kaetud kõik põhilised panusetüübid. Kuna tegemist on peamiselt Leedu ja Eesti spordiennustuste vahendajaga, siis võib tihti leida selliseid koefitsiente kohalikele spordisündmustele, mida mujalt ei leia. Korvpalli panustamisel peaks TonyBet alati olema valikus.

Koefitsientide kvaliteet on TonyBetis spordialade lõikes kõikuv, kuid üldine tase on hea.

Boonused, lojaalsusprogramm

TonyBetiga liitumisel saavad spordiennustajad valida 100% kuni 100€ tasuta panuse vastavalt esimesele sissemaksele. Vaata boonuse tutvustusest kuidas tervitusboonus lunastada ning millised on selle reeglid ja tingimused. Lisaks tervitusboonusele, mis on suunatud uutele registreerujatele, teeb TonyBet oma olemasolevatele kasutajatele regulaarselt erinevaid kampaaniaid ning omab head lojaalsusprogrammi. Vaata kõiki hetkel aktiivseid pakkumisi TonyBet kampaaniate lehelt.

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

TonyBet veebileht on moodne ja mugav kasutada. Kasutusele on võetud terve ekraani pind, mis teeb panustamise mugavaks eriti suurema resolutsiooniga kuvarite kasutajatele. Olemas on detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta otseülekandeid erinevatele aladele.

Veebilehel on võimalik kasutada kiirmängimist. See tähendab, et panustamiseks ja kasiinos mängimiseks ei ole vaja kontot luua. End saab autentida ning kiirelt sisse- ja väljamakseid teostada otse läbi oma internetipanga.

TonyBeti kasutajaliides peaks sobima ka nõudlikumale panustajale. Kõik info on hästi esitletud ja panused saab mugavalt ning kiirelt tehtud.

TonyBet kasutajaliides

Kokkuvõte

bettimine.ee annab TonyBetile hinnanguks 8/10-st. E-spordi ja korvpalli panustajatele julgeme TonyBet lehte kindlasti soovitada.

TonyBet ennustusvihjed

Ennustusvihjeid sellelt ennustuslehelt hetkel ei ole. Vaata kõiki ennustusvihjeid siit.

TonyBet spordiennustuse kampaaniad

Aktiivseid kampaaniaid hetkel ei ole.

Seotud uudised

TonyBet spordiennustuse, kasiino ja live kasiino boonused

Vaata milliseid spordiennustuse, kasiino ja live kasiino liitumisboonuseid pakub TonyBet.

(0)

TonyBet boonuspakkumine

(0)
X
Laeb