Betsafe

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
100€ eest tasuta panuseid
Kuidas saada boonus: 
 1. Tutvu boonusega minnes Betsafe lehele kasutades allolevat nuppu Vaata boonust.
 2. Registreeri end Betsafe kasutajaks.
 3. Tee sissemakse ja aseta vähemalt 10€ suurune panus vabalt valitud sündmusele minimaalselt koefitsiendiga 1.50.
 4. Betsafe lisab su kontole 25€ väärtuses tasuta panuse.
 5. Järgmise 4 kuu jooksul korda 10 € panustamist, ning saad ikka ja jälle 25 € väärtuses tasuta panuse!

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
klienditugi@betsafe.ee (eesti keelne)
Asutatud: 
2002
Keeled: 
Eesti, inglise, vene
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), makse internetipangas (neile kellel pole pangalingiga maksmise võimalust), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers) jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
200% kuni 50€ ja kuni 500 tasuta spinni

Pokker

Liitumisboonus: 
Vali oma soovile vastav boonus suurusega 10€ kuni 1000€

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

 • Suunatus Eesti kasutajatele
 • Hea liitumisboonus ja boonussüsteem üldiselt
 • Lai ennustusvalik
 • Usaldusväärne bränd
 • Koefitsientide tase on keskmine
 • Ei ole parim valik professionaalidele

Betsafe, endise nimega Triobet, võttis Eesti tuntuima ennustusbrändi lõplikult üle 2017. aastal. Üle 450 000 kliendi rohkem kui 100 riigist ning üle 10-aastane kogemus teevad Betsafe’st ühe tuntuima ning usaldusväärseima panustamisbrändi Eesti ennustusturul. Lisaks mitmekülgsele spordiennustusteenusele pakub Betsafe pokkeritoa, kasiino ja live diileritega kasiino kasutamise võimalust.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Betsafe lehel saab ennustada kõikide suuremate liigade tulemusi. Pakutakse laia valikut erinevaid spordialasid ja liigasid. Eestis ja Baltikumis toimuvate spordisündmuste (lisaks tihti teised üritused näiteks valimistulemuste ennustamine) spetsiifilisi koefitsiente tasub esmalt otsida kindlasti Betsafe lehelt, sest selle tuntud vahendaja ennustusvalik on tihti suunatud spetsiaalselt eestlastele.

Betsafe koefitsientide tase on konkurentsivõimeline, kuid kohati võib see olla veidi madalam kui suuremate rahvusvaheliste ennustuslehtede tase.

Betsafe pakub traditsioonilisi ennustamisviise ja ka live ennustamist.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Betsafe pakub uutele registreerujatele väga head liitumisboonust, 100€ väärtuses riskivaba panuseid. Lisaks liitumisboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele tihti eripakkumisi näiteks suuremate spordisündmuste raames. Betsafe üks suurimaid plusse on tugev boonussüsteem. Vaata kõiki Betsafe aktiivseid pakkumisi nende spetsiaalselt boonuste lehelt.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betsafe on tehnoloogiliselt väga hästi arenenud ja nad omavad kõiki abivahendeid, mida üks ennustaja vajab. Olemas on statistika vaatamise võimalus, live score teenus, live stream ülekanded, cash out võimalus ja mugav mobiilne ennustamine. On näha, et nad soovivad pidevalt areneda ja ajaga kaasas käija ning pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust.

Betsafe kasutajaliides on moodne ning mugav kasutada.

Betsafe kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Betsafe ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Tugev boonussüsteem ning suunatus Eesti panustajatele on vahendaja suurimad plussid.

Betsafe ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Betsafe eripakkumised

Betsafe
Iga nädal kuni 100€ riskivaba panus ja 30 tasuta spinni
02.02.2020 - 23:59

Betsafe 14. sünnipäeva puhul saad kuu aja jooksul live-panuseid võites iga nädal teenida kuni 100€ riskivaba panuse ja 30 tasuta spinni.

Betsafe
Australian Openiga iga nädal 20€ live riskivaba panus
02.02.2020 - 23:59

Betsafe lehel saad igal Australian Open 2020 toimumise nädalal teenida 5€ või 20€ live riskivaba panuse tehes matšieelseid ennustusi.

Betsafe
Kõik aktiivsed boonused

Vaata kõiki hetkel aktiivseid betsafe Eesti boonuseid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka olemasolevatele kasutajatele mugavalt ühel lehel.

Seotud uudised

20.01.2020 - 15:49
Admin
Betsafe lehel saad igal Australian Open 2020 toimumise nädalal teenida 5€ või 20€ live riskivaba panuse tehes matšieelseid ennustusi. Pakkumist saad kasutada nii: Registreeru Betsafe...
(0)
09.01.2020 - 20:10
Admin
Betsafe 14. sünnipäeva puhul saad kuu aja jooksul live-panuseid võites iga nädal teenida kuni 100€ riskivaba panuse ja 30 tasuta spinni. Pakkumist saad kasutada nii: Registreeru Betsafe...
(0)
03.12.2019 - 16:39
Admin
Betsafe Kingijaam pakub kasutajatele võimaluse iga päev kasutada ühte spordiennustuse, kasiino ja pokkeriboonust. Lisaks boonustele toimub kampaania ajal auhinnajaht. Igapäevased pakkumised...
(0)
15.06.2018 - 23:37
Admin
Jalka MM-i kestel saad Betsafe lehel iga päev uute pakkumistega teenida tasuta panuseid, tasuta spinne, turniiripileteid ja sularaha. Pakkumisi ja boonuseid tehakse nii spordiennustuses, kasiinos kui...
(0)
12.06.2018 - 15:31
Admin
Registreeru Betsafe lehel ja panusta 1€ MM-i üldvõitjale. Kui su ennustus võidab, kümnekordistatakse Su võit! Näiteks, kui teed Saksamaa võidule 1€ panuse koefitsiendiga 5.5 ja Saksamaa...
(0)
X
Laeb