• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 34.5 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 20.7 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 13.8 EUR

Mai Igakuine võistlus oli osalemisaktiivsuse poolest tagasihoidlik vaatamata eelmisel kuul toimunud suurtele spordisündmustele. Võistlusel osales 14 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond oli 69 euro suurune. Täna kell 22:00 selgitatakse välja UEFA Meistrite Liiga selle hooaja meister Liverpooli ja Tottenhami vahelises mõõduvõtus. Käimas on NBA ja NHL finaalseeria ning Roland Garros Suure Slämmi tenniseturniir. Lisaks algab juunis alati huvitav jalgpalli Aafrika rahvuste karikas.

Möödunud kuu võitjaks tuli kasutaja Fk85 teenides 47.37 ühikut kasumit tulususega 53.2%. Oma esimese võidu teenis kasutaja postitades peaaegu eranditult E-spordi ennustusvihjeid. Teise koha sai rantzz kogudes 21.88 ühikut kasumit tulususega 22.3%. Hõbeda omanik, kes eelmisel kuul oli kolmandal positsioonil, teenis oma kasumi peamiselt Eesti jalgpalli ja korvpalli ennustusvihjetega. Kolmanda koha saavutas olmu 14.82 ühikulise kasumi ja 10.5% tulususega. See oli kasutajale esimeseks auhinnaliseks kohaks meie lehelt. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuniks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!