• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 35 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 21 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 14 EUR

Mai võistlus kulges rahulikus tempos ilma suuremate kõikumisteta ja võrreldes eelnevate kuudega oli osalejate arv väiksem. Keskmine tase jäi siiski üpris kõrgeks. Kokku võttis võistlusest osa 14 prooviperioodi läbinud ennustusvihjete postitajat. Mai auhinnafond oli 70 euro suurune. Soojad suveilmad ja suurimate jalgpalliliigade suvepuhkusele minek jätsid oma jälje. See on vaid vaikus enne tormi, sest juunis on oodata suurt tõusu osalejate aktiivsuses ja arvus ning alates 14. juunist algab 200€ fikseeritud auhinnafondiga Jalgpalli MM 2018 ennustusvõistlus. Lisaks aasta suurimale spordisündmusele jätkuvad NBA finaalseeria kohtumised ja Prantsuse lahtiste tenniseturniir ning enne MMi algust toimub hulganisti jalgpalli rahvusvahelisi sõpruskohtumisi.

Mai võistluse võitjaks tuli kasutaja bulletspiupiu 99.89 ühiku ja 24.7% tulususega. Üks meie lehe parimaid ennustajaid, kes on võitnud aasta parima bettija auhinna, tegi pärast eemalolekut tugeva tagasituleku ning teenis oma viienda Igakuise võistluse tiitli. Teise koha saavutas 70.71 ühiku suuruse kasumi ja 65.5% tulususega kasutaja Kolmasliig. Tema kaheteistkümnest postitatud ennustusvihjest tervelt 11 olid edukad. Kolmandaks tuli kasutaja rantzz, kes teenis 47.83 ühikut kasumit tulususega 43.5%. Kasutajale oli see esimene auhinnaline koht meie regulaarsetelt võistlustelt. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. juuniks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!