• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 57 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 34.2 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 22.8 EUR

Eile lõppenud juuli Igakuine võistlus oli mitmes mõttes ainulaadne. Kuu keskel lehte tabanud tehnilised vead tegid võistlusel osalemise keeruliseks ja seega otsustati selle kuu auhinnafondile lisada 30 eurot. Õnneks tehnilised takistused said eemaldatud ja lisaks sellele parandati lehe jõudlust märgatavalt. Nüüd saavad kasutajad ja külastajad senisest efektiivsemalt meie lehte kasutada. Pärast probleemide lahendamist jätkus võistlus täie hooga ja tuleb kiita võistlusel osalejaid, kes kuu lõpus pidasid maha tulise heitluse kõrgemate kohtade nimel. Võistlusel osales 17 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond kasvas koos lisaga 114 euro suuruseks.

August on panustamise sõpradele alati olnud eriline kuu, sest siis saab õige hoo sisse jalgpallihooaeg. Esimeste voorude algusajad suuremates jalgpalliliigades:

• 9. august Inglismaa Premier League
  • 9. august Prantsusmaa Ligue 1
  • 16. august Hispaania La Liga
  • 16. august Saksamaa Bundesliga
  • 24. august Itaalia Serie A

Lisaks algab augustis lausa kaks erivõistlust. bettimine.ee Fantasy Premier League 2019/20 hooaeg ja kuu lõpus algava korvpalli MM puhul oleme samuti otsustanud korraldada võistluse.

Juuli võitjaks tuli kasutaja karl54 teenides 69.81 ühikut kasumit tulususega 23.6%. karl54 on meie lehe üks pikaajalisemaid ja edukamaid kasutajaid. Koos möödunud kuu võiduga, mis oli temale kaheksas sellelt võistluselt, on ta kokku meie lehelt teeninud 673,8 eurot. Kahjuks tuli teiselt kohalt eemaldada kasutaja annes, kes eksis 50% 10ste panuste reegli vastu. Teist kuni neljandat kohta jäi lahutama vaid 0.66 ühikut. Hõbeda sai Lunarglide 37.92 ühikulise kasumi ja 5.1% tulususega. Poodiumikoht tuli kasutajale tasavägises heitluses kõige viimase võistlusel osalenud ennustusvihje otsustamisega. Kolmanda koha saavutas gambler 37.36 ühikulise kasumi ja 30.9% tulususega. Vaid 0.56 ühikuga teisele kohale kaotanud kasutaja edestas neljandaks jäänud kasutajat saatan 0.10 ühikuga. Auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. augustiks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!