• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 63 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 37.8 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 25.2 EUR

Juuli võistluse esimene pool möödus jalgpalli MM-i taktis, kuid suurturniiri lõppedes jätkasid enamus osalejaid heitlust Igakuise võistluse kõrgeimate kohtade nimel postitades enamasti erinevaid tennise, korvpalli ning jalgpalli ennustusvihjeid. Osalemisaktiivsus oli taas kõrge. Kokku võttis võistlusest osa 26 prooviperioodi läbinud kasutajat. Auhinnafond kasvas 126 euro suuruseks. Vaid üks vähemalt viis ennustusvihjet postitanud kasutaja jäi puudu, et auhinnafond oleks jagamisele läinud nelja parima vahel.

Jalgpalli sõbrad ei pea MM-i lõppemise pärast kurvastama, sest augustis alustavad taas tegustsemist suurte vutiriikide liigad ja juba 10. augustil algab kauaoodatud Inglismaa Premier League hooaeg. Oodata on jätkuvalt suuri auhinnafonde. Lisaks tavavõistlustele on tulekul bettimine.ee Fantasy Premier League 2018/19 hooaeg (vaata eelmise hooaja lehte). Avame võistluse juba lähipäevil ning anname sellest märku blogis ja uudiskirjas. Auhinnafondi suurus sõltub taas osalejate arvust, seega kõik huvilised andke aegsasti märku, sest osalejate nimekiri läheb lukku koos esimese mängu algusega.

Juuli kuu võistluse esikolmik sarnanes enne tulemuste kontrolli MM-i erivõistluse omaga, kuid 50% 10ste panuste reegli tõttu tuli eemaldada seekord tervelt kaks kasutajat esikolmikust. Erivõistluse võitja Banker triumfeeris ka juuli arvestuses teenides 117.69 ühikut kasumit tulususega 59.1%. Kasutaja koguteenistus selle kuu jooksul on tervelt 163 eurot. Pole paha! 50% reegli tõttu tuli kahjuks arvestusest eemaldada kasutajad No Fear ja richardkoppel154. Teiseks tuli kasutaja annes, kes teenis 36.76 ühikut kasumit tulususega 23.7%. Tema jaoks oli see teine auhinnaline koht meie võistlustelt. Kolmanda koha saavutamiseks kogus kasutaja rantzz 25.50 ühikut kasumit 28.7% tulususega. MM-i erivõistlusel oli sama kasutaja auhinnalisel neljandal kohal. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. augustiks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!