• Tingimused täitis ära: 12
  • Arvestusest jäid välja:
    • Alla viie ennustuse: rantzz, Ploom, oakfield, erkki, bumblefoot, No Fear
    • Rohkem kui 50% 10seid panuseid: Kuld, Limitless18

Juuli kuu oli meie igakuisel võistlusel võrdlemisi rahulik kui välja arvata esimeste nädalate jalgpalli EMi kulminatsioon. Augustikuu suurimaks spordisündmuseks on kindlasti Rio Olümpiamängud, mille puhul oleme korraldanud ka erivõistluse (vaata siit), kuid lisaks sellele on alustamas kõik suuremad jalgpalliliigad (Inglismaa Premier League, Hispaania, Saksamaa, Prantsusmaa ja Itaalia kõrgliigad). Loodame, et olümpia ning algav jalgpallihooaeg kasvatavad märgatavalt aktiivsust ka meie lehel.

Eelmise kuu võitjaks tuli kasutaja EkuVilxxx666, kes haaras suure kasumiga juhtpositsiooni juba varakult ning ei loovutanud seda kohta ka kuu lõpus. Kasutaja teenis 130.08 ühikut kasumit vaid 15 ennustusvihjega, teenides selle tulemusega oma teise igakuise võistluse võidu. Teisele ja kolmandale kohale tulid nüüdseks meie lehel veteranistaatuse saavutanud kasutajad. Teiseks tuli kasutaja karl54, kes teenis 45.14 ühikut kasumit ja koos sellega tervelt kuuenda hõbemedali igakuiselt võistluselt. Kolmandaks tuli 20.35 ühikuga vaid 0.63 ühikuga neljandat kohta edestanud kasutaja bet10, kellel on nüüd täiskomplekt medaleid. Võitjate auhinnad väljastatakse hiljemalt 10. augustiks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!