• Jagunemine (kuni 20 vähemalt 5 vihjet postitanud kasutajat):
    • I koht 50% auhinnafondist: 53 EUR
    • II koht 30% auhinnafondist: 31.8 EUR
    • III koht 20% auhinnafondist: 21.2 EUR

2019 algas meie lehe jaoks edukalt, sest aasta esimesel Igakuisel võistlusel oli palju aktiivseid osalejaid ja konkurents oli väga tasavägine ning tase kõrge. Suurem osa ennustusi tehti populaarsetele jalgpalli ja korvpalli liigadele ning omajagu ennustusvihjeid postitati aasta esimese Grand Slam turniiri Australian Open tennisematšidele. Jaanuaris võttis võistlusest osa 21 prooviperioodi läbinud kasutajat ja auhinnafond kasvas 106 euro suuruseks. Veebruar kulgeb kõigi eelduste kohaselt samas taktis ja on oodata osalemisaktiivsuse tõusugi, sest 12. veebruaril algab UEFA Meistrite Liiga finaalturniir.

Jaanuari põneva võistluse võitjaks tuli kasutaja No Fear teenides 74.26 ühikut kasumit tulususega 19.5%. Eelmisel kuul saavutas sama kasutaja teise koha. Kokku on see võit temale tervelt viies igakuisetelt võistlustelt. Teiseks tuli kasutaja Limitless18 teenides 54.41 ühikut kasumit tulususega 7.9%. Heitlus hõbeda pärast kestis kuni viimaste ennustusvihjete otsustamiseni. Kolmanda koha sai gambler 43.44 ühikulise kasumi ja 16% tulususega. Poodiumikohale tõustes edestas kasutaja samuti alles viimase päeva ennustusvihjetega mitmeid teisi konkurente. Võitjate auhinnarahad väljastatakse hiljemalt 10. veebruariks.

Tulemused lisati võistluse lehe arhiivi. Õnnitleme kõiki võitjaid!