bet365 jalgpalli kampaania - kaheväravalise eduga võit tagatud

Jalgpallis kaheväravalise eduga võit tagatud

Tehke mängueelne üksikpanus normaalaja tulemuse turul ning pakkumisega "Kaheväravalise eduga võit tagatud" võidab teie panus siis, kui võistkond, mille võidule panustasite, läheb kahe väravaga juhtima.

Kui teie valitud võistkond läheb kahe väravaga juhtima, makstakse teie võit täies mahus välja ning see ei muutu, kui vastasvõistkond peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Pakkumine kehtib kõigile Inglismaa Premier League'i ja Hispaania Primera Liga matšidele ning UEFA meistrite liiga ja Euroopa liiga grupifaasi matšidele kuni esmaspäeva, 31. detsembrini 2018 (k.a).

Pakkumine ei kehti panustele, millest on raha täielikult välja võetud. Kui panusest on raha osaliselt välja võetud ja teie valitud võistkond läheb kahe väravaga juhtima, arvestatakse võit välja panuse järelejäänud summa alusel. Kui muudate kvalifitseerumispanust funktsiooniga "Muuda panust" enne avalööki ja teie valitud võistkond läheb kahe väravaga juhtima, arvutame panusevõidu välja uue panusesumma alusel. Kui panust muudetakse käimasoleva sündmuse ajal valiku muutmise või lisamise teel, kaotab pakkumine kehtivuse.

X
Laeb