bet365 Euroopa jalgpalli mitmikpanuste boonus

Euroopa jalgpalli mitmikpanuste boonus

bet365 suurepärane Euroopa jalgpalli mitmikpanuste pakkumine annab teile võimaluse teenida Euroopa tippliigade ning meistrite liiga alagrupi- ja väljalangemisfaasi mitmikpanustelt kuni 100% boonust.

Pakkumine kehtib vähemalt 3 valikuga matšieelsetele mitmikpanustele Inglise Premier League'i, Itaalia Serie A, Hispaania Primera Liga, Saksa Bundesliga 1 ja UEFA meistrite liiga mängude turgudel "Normaalaja tulemus" ja "Tulemus ja mõlemad võistkonnad löövad värava". Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Maksimaalne boonus on 100 000 € või samaväärne summa muus vääringus. Boonus ei kehti, kui panusest on raha täielikult välja võetud. Kui kvalifitseerumispanusest on raha osaliselt välja võetud, arvutatakse boonus välja kvalifitseerumispanuse järelejäänud summa alusel. Kui muudate kvalifitseerumispanust funktsiooniga "Muuda panust", arvutame boonuse välja uue panusesumma alusel. Boonus ei kehti, kui lisate või muudate käimasoleva mängu valikuid funktsiooniga "Muuda panust".

Pakkumine ei kehti panustamisühikutega tehtud panustele, topeltvõimaluse panustele ega boonusega süsteempanustele nagu Lucky 15 ja Lucky 31.

Võidu korral lisatakse teie võidusummale järgnevad boonused:

Panuse tüüp Boonus
Kolmekordne 5%
Neljakordne 10%
Viiekordne 10%
Kuuekordne 20%
Seitsmekordne 30%
Kaheksakordne 40%
Üheksakordne 50%
Kümnekordne 60%
11-kordne 70%
12-kordne 80%
13-kordne 90%
14-kordne või suurem 100%
X
Laeb