bet365 Ameerika ja Kanada spordi mitmikpanuste boonus

Ameerika ja Kanada spordi mitmikpanuste boonus

bet365 lehel saad Ameerika ja Kanada jalgpalli, korvpalli, jäähoki ja pesapalli põhihooaja ja play-off'ide mängueelsetelt mitmikpanustelt teenida kuni 50% rohkem.

Pakkumine kehtib mängueelsetele mitmikpanustele järgnevatel NFLi/NCAAFi/CFLi/NBA/NCAAB/MLB/NHLi kahe valikuga turgudel: händikäp, mängu koguarvud, 1. poolaja händikäp, 2. poolaja händikäp, 1. poolaja koguarvud, 2. poolaja koguarvud ja mängu võitja. Pakkumine on saadaval ainult uutele ja valitud klientidele.

Maksimaalne boonus on 100 000 € või samaväärne summa muus vääringus. Boonus ei kehti, kui panusest on raha täielikult välja võetud. Kui kvalifitseerumispanusest on raha osaliselt välja võetud, arvutatakse boonus välja kvalifitseerumispanuse järelejäänud summa alusel. Kui muudate kvalifitseerumispanust funktsiooniga "Muuda panust", arvutame boonuse välja uue panusesumma alusel. Boonus ei kehti, kui lisate või muudate käimasoleva mängu valikuid funktsiooniga "Muuda panust".

Pakkumine ei kehti panustamisühikutega tehtud panustele, mitmikpanuse kaartidele, Teaseritele ega boonusega süsteempanustele nagu Lucky 15 ja Lucky 31.

Et pakkuda paremaid võimalusi pakkumisest kasu saada, ei ole me kehtestanud panuse koefitsiendile alammäära. Pakkumine kehtib teie valikutele olenemata koefitsiendist.

Võidu korral lisame teie puhasvõidule järgnevad boonused:

Panuse tüüp Boonus
Kahekordne 5%
Kolmekordne 7,5%
Neljakordne 10%
Viiekordne 15%
Kuuekordne 20%
Seitsmekordne 25%
Kaheksakordne 30%
Üheksakordne 35%
Kümnekordne 40%
11-kordne 45%
12-kordne või suurem 50%
X
Laeb