Sbobet

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
15% kuni 200 EUR
Kuidas saada boonus: 
  1. Registreeru kasutades allolevat nuppu "Registreeru boonusele".
  2. Sisesta registreerumisel boonuskood DEPBON33.
  3. Tee sissemakse ning täida boonuse tingimused ja Sbobet annab sulle 15% kuni 200 EUR boonuse.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Ei
Klienditoe e-mail: 
support@sbobet.com
Asutatud: 
2004
Keeled: 
Inglise, vene, saksa, hispaania + veel 7 keelt
Maksevõimalused: 
Internetipanga kaudu (Trustly), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard jne), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
-

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Parim valik Aasia Händikäp austajatele
  • Kõrged koefitsiendid
  • Kõrged limiidid
  • Maksed läbi internetipanga (Trustly)
  • Ennustusvalik võib kohati olla limiteeritud

Sbobet pärineb Aasiast ja seega on nad üks juhtivaid Aasia Händikäp tüüpi koefitsientide pakkujaid (loe mis see on siit). Nad tegutsevad peamiselt Aasias ja Euroopas ning nad pakuvad kõrgeid konkurentsivõimelisi koefitsiente ja limiite. Sbobet on sponsoriks Inglismaa Premier League klubidele West Ham United ja Cardiff City.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Sbobet pakub koefitsiente laiale valikule spordialadele ja liigadele. Lisaks spordile saab ennustusi teha meelelahutus- ja finantssündmustele. Koefitsientide valik on küll lai, kuid see võib sageli alla jääda suuremate konkurentide pakutavale. Sbobet pakub ka live ennustamist ning tihti on sündmusele lisatud ka live stream.

Sbobet on kindlasti üks turuliidreid Aasia Händikäp (loe mis see on siit) tüüpi koefitsientide valiku pakkumisel.

Koefitsientide tase on Sbobet lehel väga hea. Ennustajate seas on nad tuntud kui vahendajad, kes tihti pakuvad kõrgeid koefitsiente koos kõrgete limiitidega ja seega peaks see leht olema iga tõsise panustaja valikus olemas.

 

Kõrged ennustamislimiidid, arbitraaži panustamise toetamine

Sbobet on väga heaks valikuks arbitraaži panustajatele (loe mis see on). Paljude suurte vahendajatega on seotud mitmeid juhtumisi, kus võitvaid kasutajaid piiratakse ja nende ennustamislimiite vähendatakse kiirelt. Sbobet oma kasutajaid ei limiteeri või teevad seda väga harva, kindlatel põhjustel.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Sbobet pakub laia valikut erinevaid abivahendeid ja võimalusi moodsale ennustajale. Olemas on live stream ülekanded, mobiilne ennustamine ja statistika vaatamise võimalus. Hea lisavõimalus, mida paljud ennustuslehed ei paku, on alati enne ennustamist võimalus näha kui kõrge on maksimaalne ja minimaalne panustamise limiit sellele sündmusele. Samuti saab endale paika panna limiitidega eelarve.

Live ennustamisel on samuti pakkumisel väga palju häib Aasia Händikäp ennustusi. Kõik sündmused, millele saab live ennustusi teha, on märgistatud vilkuva Live sümboliga. Miinusena võib välja tuua, et mõnikord võib ennustuse kinnitamine võtta natuke liiga kaua aega. Osadel konkurentidel toimub see märksa kiiremini.

Kasutajaliidese kujundamisel on rõhutud lihtsusele ja mugava ennustamise toetamisele. Disain ei tohiks kedagi segadusse ajada ja ennustuste tegemine on kiire ja arusaadav. Ülesehitus on nagu väga paljudel teistelgi vahendajatel, vasakus küljes spordialade ja liigade valik ja keskel juba konkreetsete mängude ning koefitsientide vaade.

 

Sdobet kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Sbobetile hinnanguks 9/10-st. Lai valik Aasia Händikäp ennustusi ja kõrged koefitsiendid ning limiidid teevad Sbobetist hea lehe, mida ennustajad peaksid oma valikus hoidma.

Sbobet ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Sbobet eripakkumised

Eripakkumised sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Seotud uudised

30.05.2016 - 10:01
Admin
Sbobet on korraldanud jalgpalli EM puhul väga põneva fantasy panustamisturniiri. Auhinnafond on tervelt €20000 suurune! Iga võistleja saab enne jalgpalli EM'i algust (või selle ajal kui...
(0)
04.12.2014 - 11:17
Admin
Sbobet suurendas oma deposiidiboonuse uutele registreerujatele 15% kuni 250€ suuruseks. Uus promokood on DEPBON10. Pakkumine kehtib piiratud aeg, kuni 7. jaanuar 2015! Vaata pakkumist ja...
(0)
X
Laeb