PAF

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
20€ eest tasuta panuseid
Kuidas saada boonus: 
  1. Ava kasutajakonto kasutades allolevat nuppu "Registreeru boonusele".
  2. Tee ükskõik milline 5-eurone spordiennustuse panus.
  3. 20€ eest tasuta panuseid (4x5€) makstakse su kasutajakontole peale sinu tehtud ennustuse tulemuse selgumist järgmisel tööpäeval.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
support.ee@paf.com
Asutatud: 
1966
Keeled: 
Eesti, inglise, vene, rootsi, soome, hispaania
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers) jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
200 tasuta keerutust

Pokker

Liitumisboonus: 
5€ pokkeripilet

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Bingo

Liitumisboonus: 
10 bingopiletit

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Tugev seos heategevusega
  • Moodne veebileht kõigi lisavõimalustega
  • Eestis litsentseeritud
  • Hea boonussüsteem
  • Ei pruugi olla sobilik kõrgete panustega ennustavatele professionaalidele

PAF omanikuks on Ahvenamaa omavalitus. Ettevõte loodi aastal 1966, et koguda raha heategevuseks. Kui võidab klient, saab ta raha endale, aga kui võidab maja, läheb kasum elujärgede parandamiseks. PAF omab litsentsi Eestis hasartmängu korraldamiseks ning bränd on saavutanud laia tuntuse panustajate seas. Osaliselt on populaarsuse toonud erinevad sponsorlepingud spordiklubidega ning koostöö Eesti Olümpiakomiteega. PAF pakub kvaliteetset spordiennustuse, kasiino, pokkeri ning bingo teenust.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

PAF pakub laia valikut erinevaid liigasid ning spordialasid nii pre match kui ka live ennustustele. Koefitsientide valik ühe sündmuse raames on samuti kõikehõlmav. Põhilised ennustustüübid on kõik esindatud. Tihti pakutakse alternatiivseid koefitsiente erilisematele sündmustele, mida teistelt lehtedelt ei leia.

Koefitsientide tase on PAFis hea. PAF kasutab samu koefitsiente, mida näiteks ka Unibet. Tase on aastast aastasse tõusnud ning muutunud konkureerivaks turuliidritega.

PAF pakub lisaks kõikidele traditsioonilistele ennustamisviisidele live ennustamist ja ennustusvõistlusi SuperToto ja SuperScore. SuperToto võistlusel osaleb teatud hulk inimesi ja kes ennustab korrektselt 10 erineva spordisündmuse tulemuse, see võidab suure auhinnafondi. SuperScore võistlusel tuleb auhhinafondi võitmiseks ennustada korrektselt 3 spordisündmuse tulemused.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Lisaks ahvatlevale liitumisboonusele tehakse olemasolevatele kasutajatele regulaarseid eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul. Lisaks tehakse hooajalisi eripakkumisi. Näiteks on populaarne PAF jõulukalender, kus 1. - 24. detsember loositakse iga päev kasutajate vahel välja auhindu. PAF hetkel aktiivseid spordiennustuse kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

PAF veebileht näeb hea välja ja on ka mugav kasutada. Ennustajale on saadaval lai valik erinevaid abivahendeid. Olemas on mobiilne ennustamine, detailsed sporditulemused kõikidele suurematele liigadele ja live tulemused. Live ennustamisel pakutakse tihti tasuta live stream'e erinevatele aladele.

PAF kasutajaliidest on täiustatud pidades silmas viimaseid trende veebilehtede disainimisel ning seda on hea ja lihtne kasutada. Soovitud koefitsiendid leiab hõlpsasti üles ning panused saavad asetatud kiiresti.

PAF kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab PAFile hinnanguks 9/10-st. PAF on südamega loodud ennustusleht, mis täidab kõik panustajate põhilised nõudmised. Seotud spordi edendamise ning heategevusega tõstavad PAF väärtust veelgi.

PAF ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

PAF eripakkumised

PAF
500€ igapäevane loos kõigi Australian Open panustajate vahel
28.01.2018 - 23:59

Iga päev, mil PAF lehel mõne Australian Open ennustuse teed, osaled igapäevases 500€ pärisraha loosis.

PAF
Fantasy Sports turniirid

Nüüd on võimalus PAF lehel osaleda jalgpalli Fantasy Sports turniiridel. Osaleda saab nii hooaja kui ka mängunädala kestvusega võistlustel. Inglismaa Premier League garanteeritud auhinnafondid on 500 eurost kuni 15 000 euroni!

PAF
Kõik boonused ja kampaaniad

Vaata kõiki hetkel aktiivseid PAF boonuseid ning kampaaniaid. Spordiennustus, kasiino, live kasiino, pokker ja bingo - kõigi toodete pakkumised nii uutele kui ka registreerunud kasutajatele mugavalt ühes kohas.

PAF
Panuste tagasimaksed
29.04.2018 - 22:59

PAF lehel on käimas kaks panuste tagasimaksete kampaaniat. Saad oma raha tagasi 1x2 jalgpalli Meistrite Liiga panustelt, mis muutuvad kaotavaks lisaajal. Hokiliiga KHL 2017/18 hooaja mängudele tehtud Üle/Alla 4.5 panustelt saad raha tagasi siis, kui mängus visatakse üks või vähem väravat.

Seotud uudised

16.01.2018 - 19:36
Admin
Iga päev, mil PAF lehel mõne Australian Open ennustuse teed, osaled igapäevases 500€ pärisraha loosis. Loosis osalemiseks tee nii: Kui sul PAF konto puudub, siis registreeru siin. Vastasel...
(0)
01.12.2017 - 03:59
Admin
PAF avas taas ülipopulaarse iga-aastase Jõulukalendri kampaania, kus saad 1. kuni 24. detsembrini iga päev võita pärisraha, tasuta panuseid, tasuta spinne ja bingopileteid. Erinevaid boonuseid...
(0)
30.11.2017 - 20:56
Admin
Hea uudis kõigile Fantasy Sports (vt. mis see on wikipedia'st) sõpradele. PAF lehel on võimalik võita pääs 20 000€ suuruse auhinnafondiga jalgpalli Fantasy Sports turniirile. Tegemist on...
(0)
03.11.2017 - 10:19
Admin
PAF lehel toimuvas "Jõulud saabusid varakult" kampaanias läheb iga päev loosimisele vägevaid auhindu. Võitjate vahel jagatakse PS4, iPhone 8, Nuti TV, iPad Pro ja 12 000 tasuta keerutust....
(0)
10.08.2017 - 00:56
Admin
PAF avas oma kasutajatele võimaluse osaleda jalgpalli Fantasy Sports turniiridel. Kavas on nii terve hooaja kestvad kui ka iganädalased üksiku mänguvooru turniirid garanteeritud auhinnafondidega....
(1)
X
Laeb