Optibet

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
100% kuni 100€
Kuidas saada boonus: 
  1. Registreeru Optibetis kasutades allolevat nuppu Võta boonus.
  2. Tee esimene vähemalt 10€ suurune sissemakse boonuskoodiga SPORT100.
  3. Saad 100% boonust kuni summas 100€.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
support@optibet.ee
Asutatud: 
2008
Keeled: 
Eesti, inglise, vene
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, Krediidipank, LHV Pank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller, Paysafecard

Kasiino

Liitumisboonus: 
Kuni 1000€ tervistusboonus
Boonuskood: 
Optibet1 + Optibet2 + Optibet3

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Üks parimaid liitumisboonuseid Eestis
  • Lai ennustuste valik
  • Eesti kasutajatele suunatud
  • Puuduvad live-stream ülekanded
  • Puudub mobiilirakendus

Optibet oli esimene litsentseeritud online spordiennustuste vahendaja Lätis. Paari aastaga suudeti saada turuliidriks ning väidetavalt on ligi 75% Läti klientuurist nende valduses. Peamine tuntus saavutati läbi suurte sponsorlepingute ning sama taktikaga on hiljuti tuldud vallutama Eesti ennustamisturgu. Optibet on nimelt lühikese tegutsemisajaga Eestis saanud nii BC Kalev Cramo kui ka Nõmme Kalju sponsoriks. Ambitsioonikas tegutsemine on kinnituseks, et Eestis tahetakse jäädavalt kinnitada kanda ning haarata võimalikult suur klientuur.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Optibeti erinevate spordialade ja liigade valik on lai. Loomulikult saab panuseid teha suurematele spordisündmustele ja lisaks on palju koefitsiente pakkumisel madalamates ning vähem tuntud liigades. Mängu või sündmuse lõikes on palju erinevaid ennustamisvõimalusi. Plussiks on aasia händikäppide olemasolu. Kuna tegemist on peamiselt Läti ja Eesti turule suunatud vahendajaga, siis võib tihti leida selliseid ennustusvalikuid kohalikele spordi- või meelelahutus sündmustele, mida mujalt ei leia. Live sündmused on samuti hästi kaetud.

Koefitsientide tase on Optibetis suhteliselt kõikuv. Olenevalt sündmusest ning panuse erilisusest võib tase olla võrreldav suuremate konkurentidega, kuid kohati jääb tase aga nõrgemaks. Kasutajale jääb kindlasti silma, et enamus koefitsiente on ümardatud 0.05 täpsusega. Seega võrdsete koefitsientidega sündmuse puhul ei ole koefitsiendid mitte võrdsed, vaid reeglina 1.85 ja 1.90. See annab aga kasutajale, kes pigem valiks suurema koefitsiendiga sündmuse eelise. Just ebastabiilsuse tõttu võiks Optibet olla kindlasti Eesti ennustaja valikus, sest otsides on võimalik leida väärtust.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Optibetil on pakkumisel üks parimaid boonuseid Eesti ennustuslehtedest. Liitumisel saad 100% boonust kuni summas 100€. Registreeru ning vaata tingimusi lehe ülalosas. Lisaks tehakse mitmeid hooajalisi pakkumisi ning boonuseid tähtsamate spordisündmuste puhul. Hetkel käimasolevaid kampaaniaid võid leida meie eripakkumiste lehelt. Optibetis on kasutusel VIP programm, mille tasemed sõltuvad punktidest, mis kogunevad ennustuste tegemisel. Punkte on võimalik vahetada  raha vastu teatava punktisumma täitumisel.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Optibet lehel on olemas mitmeid abivahendeid nõudlikule ennustajale. Statistikat, tulemusi ning live score teenust pakub Eesti ennustajale tuttav betradar. Plussiks on kindlasti nähtavad limiidid ennustuse tegemisel. Erinevatele sündmustele on võimalik teha erineva suurusega maksimaalseid panuseid ja seega on mugav, kui ennustajale on limiit enne panuse tegemist teada.

Miinusena võib välja tuua mobiilirakenduse ning live stream ülekannete puudumise.

Optibet kasutajaliides on hoitud suhteliselt lihtsana. Kõik on väga standardne, spordialade ja liigade valik vasakul tulbas, keskel detailsem ennustuste vaade ning paremal tulbas ennustuskupong. Kõik on lihtsasti ülesleitav ning mugav. Ainsa miinusena võib välja tuua, et kohati on info liiga kokkusurutud ja seega halvasti loetav.

Optibet kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OptiBetile hinnanguks 9/10-st. Kõrge hinnang on antud väikse avansina, sest arenemisruumi on veel kindlasti, kuid suurimateks plussideks väga hea liitumisboonus, lai ennustusvalik ning suunatus Eesti klientuurile.

Optibet ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Optibet eripakkumised

Optibet
Panusta korvpallile ja saa riskivabu panuseid
28.04.2019 - 23:59

Tee Optibetis korvpalli Euroliiga ja NBA mängudele spordiennustusi ja teeni vastavalt panustatud summale riskivabu panuseid.

Optibet
Võida VIP reis Meistrite Liiga 2019 finaalmängule
17.05.2019 - 00:59

Optibetis saavad panustajad osaleda suurel loosil, kus peaauhinnaks on VIP reis koos kaaslasega Meistrite Liiga 2019 finaalmängule Madridis. Lisaks sellele loositakse välja 50 eriauhinda.

Seotud uudised

15.04.2019 - 21:06
Admin
Tee Optibetis korvpalli Euroliiga ja NBA mängudele spordiennustusi ja teeni vastavalt panustatud summale riskivabu panuseid. Riskivabu panuseid saad teenida nii: Kui sul Optibet konto puudub,...
(0)
20.03.2019 - 15:00
Admin
Optibetis saavad panustajad osaleda suurel loosil, kus peaauhinnaks on VIP reis koos kaaslasega Meistrite Liiga 2019 finaalmängule Madridis. Lisaks sellele loositakse välja 50 eriauhinda. Loosil...
(0)
13.03.2019 - 12:33
Admin
Aktiivsed panustajad saavad märtsis Optibetis teenida kuni 400€ väärtuses riskivabu panuseid. Iga nädala jooksul (al. 11.03 kuni 31.03) saad endale lunastada 100€ (10x10€) väärtuses...
(0)
05.02.2019 - 13:09
Admin
Optibet Eesti Laul 2019 kampaania raames saad 10€ väärtuses riskivabu panuseid ja võimaluse võita VIP piletikomplekti finaalkontserdile. Kampaanias saad osaleda nii: Kui sul Optibet konto...
(0)
05.02.2019 - 12:45
Admin
Panusta Optibet lehel jäähokile ja saa 25€ väärtuses riskivabu panuseid iga nädal. Kokku saad kampaaniaperioodi jooksul teenida seega kuni 100€ riskivabade panustena. Tasuta ennustusi saad...
(0)
X
Laeb