Optibet

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
100% kuni 100€
Kuidas saada boonus: 
  1. Vaata Optibet boonuseid ning registreeru kasutades allolevat nuppu Registreeru boonusele.
  2. Tee esimene vähemalt 25€ suurune sissemakse boonuskoodiga 200EURO.
  3. Saad 100% boonust kuni summas 100€!
  4. Mängi boonus läbi 10 kordselt minimaalse koefitsiendiga 1,5.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Jah
Klienditoe e-mail: 
support@optibet.ee
Asutatud: 
2008
Keeled: 
Eesti, inglise, vene
Maksevõimalused: 
Pangalingi kaudu (SEB, Swedbank, Krediidipank, LHV Pank), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), NETeller, Paysafecard

Kasiino

Liitumisboonus: 
Kuni 1000€ tervistusboonus
Boonuskood: 
Optibet1 + Optibet2 + Optibet3

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Üks parimaid liitumisboonuseid Eestis
  • Lai ennustuste valik
  • Eesti kasutajatele suunatud
  • Puuduvad live-stream ülekanded
  • Puudub mobiilirakendus

Optibet oli esimene litsentseeritud online spordiennustuste vahendaja Lätis. Paari aastaga suudeti saada turuliidriks ning väidetavalt on ligi 75% Läti klientuurist nende valduses. Peamine tuntus saavutati läbi suurte sponsorlepingute ning sama taktikaga on hiljuti tuldud vallutama Eesti ennustamisturgu. Optibet on nimelt lühikese tegutsemisajaga Eestis saanud nii BC Kalev Cramo kui ka Nõmme Kalju sponsoriks. Ambitsioonikas tegutsemine on kinnituseks, et Eestis tahetakse jäädavalt kinnitada kanda ning haarata võimalikult suur klientuur.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Optibeti erinevate spordialade ja liigade valik on lai. Loomulikult saab panuseid teha suurematele spordisündmustele ja lisaks on palju koefitsiente pakkumisel madalamates ning vähem tuntud liigades. Mängu või sündmuse lõikes on palju erinevaid ennustamisvõimalusi. Plussiks on aasia händikäppide olemasolu. Kuna tegemist on peamiselt Läti ja Eesti turule suunatud vahendajaga, siis võib tihti leida selliseid ennustusvalikuid kohalikele spordi- või meelelahutus sündmustele, mida mujalt ei leia. Live sündmused on samuti hästi kaetud.

Koefitsientide tase on Optibetis suhteliselt kõikuv. Olenevalt sündmusest ning panuse erilisusest võib tase olla võrreldav suuremate konkurentidega, kuid kohati jääb tase aga nõrgemaks. Kasutajale jääb kindlasti silma, et enamus koefitsiente on ümardatud 0.05 täpsusega. Seega võrdsete koefitsientidega sündmuse puhul ei ole koefitsiendid mitte võrdsed, vaid reeglina 1.85 ja 1.90. See annab aga kasutajale, kes pigem valiks suurema koefitsiendiga sündmuse eelise. Just ebastabiilsuse tõttu võiks Optibet olla kindlasti Eesti ennustaja valikus, sest otsides on võimalik leida väärtust.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Optibetil on pakkumisel üks parimaid boonuseid Eesti ennustuslehtedest. Liitumisel saad 100% boonust kuni summas 100€. Registreeru ning vaata tingimusi lehe ülalosas. Lisaks tehakse mitmeid hooajalisi pakkumisi ning boonuseid tähtsamate spordisündmuste puhul. Hetkel käimasolevaid kampaaniaid võid leida meie eripakkumiste lehelt. Optibetis on kasutusel VIP programm, mille tasemed sõltuvad punktidest, mis kogunevad ennustuste tegemisel. Punkte on võimalik vahetada  raha vastu teatava punktisumma täitumisel.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Optibet lehel on olemas mitmeid abivahendeid nõudlikule ennustajale. Statistikat, tulemusi ning live score teenust pakub Eesti ennustajale tuttav betradar. Plussiks on kindlasti nähtavad limiidid ennustuse tegemisel. Erinevatele sündmustele on võimalik teha erineva suurusega maksimaalseid panuseid ja seega on mugav, kui ennustajale on limiit enne panuse tegemist teada.

Miinusena võib välja tuua mobiilirakenduse ning live stream ülekannete puudumise.

Optibet kasutajaliides on hoitud suhteliselt lihtsana. Kõik on väga standardne, spordialade ja liigade valik vasakul tulbas, keskel detailsem ennustuste vaade ning paremal tulbas ennustuskupong. Kõik on lihtsasti ülesleitav ning mugav. Ainsa miinusena võib välja tuua, et kohati on info liiga kokkusurutud ja seega halvasti loetav.

Optibet kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab OptiBetile hinnanguks 9/10-st. Kõrge hinnang on antud väikse avansina, sest arenemisruumi on veel kindlasti, kuid suurimateks plussideks väga hea liitumisboonus, lai ennustusvalik ning suunatus Eesti klientuurile.

Optibet ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Optibet eripakkumised

Optibet
Viis kuni 10€ riskivaba Australian Open panust
29.01.2018 - 23:59

Panusta Optibet lehel vähemalt kolme valikuga mitmikpanuseid Australian Open tenniseturniirile (min. koefitsiendiga 1.50 sündmuse kohta) ja saa 100% riskivaba 10€ panus iga läbimängitud 50€ kohta.

Optibet
Loosimisele läheb 5x1000€ puhtalt kätte
04.02.2018 - 23:59

Panusta või mängi kasiinos Optibet lehel ning võid jaanuaris võita 1000€ puhtalt kätte. Viiel õnnelikul on võimalus võita 1000€ pärisrahas. Selleks kogu nädala jooksul medaleid ning mida rohkem medaleid sul on, seda suurem on sinu võimalus võita.

Optibet
Kuni 500€ suurune riskivaba panus
31.01.2018 - 23:59

Tee Optibet lehel vähemalt kolme valikuga mitmikpanuseid jalgpallile (min. koefitsiendiga 1.50 sündmuse kohta) ja saa 1. veebruaril kuni 500€ suurune riskivaba panus!

Optibet
Austraalia lahtiste pakkumised - "Duubelda võidud" ja "Kaotatud edu"
29.01.2018 - 15:00

Optibet spordiennustuses saad kasutada kahte Austraalia lahtiste Suure slämmi pakkumist oma võiduvõimaluste suurendamiseks - "Duubelda oma võidud" ja "Kaotatud edu".

Optibet
Tasuta pilet Winter Grindile
23.02.2018 - 17:00

Liitu Optibetiga ja tee esimene vähemalt 30€ suurune sissemakse ning saad tasuta pileti Winter Grindile.

Seotud uudised

16.01.2018 - 15:26
Admin
Optibet spordiennustuses saad kasutada kahte Austraalia lahtiste Suure slämmi pakkumist oma võiduvõimaluste suurendamiseks. 1. Duubelda oma võidud - panusta "Mängu võitjale" ja kui osaleja...
(0)
16.01.2018 - 14:30
Admin
Panusta Optibet lehel vähemalt kolme valikuga mitmikpanuseid Australian Open tenniseturniirile (min. koefitsiendiga 1.50 sündmuse kohta) ja saa 100% riskivaba 10€ panus iga läbimängitud 50...
(0)
16.01.2018 - 13:27
Admin
Tee Optibet lehel vähemalt kolme valikuga mitmikpanuseid jalgpallile (min. koefitsiendiga 1.50 sündmuse kohta) ja saa 1. veebruaril kuni 500€ suurune riskivaba panus! Riskivaba panuse saad...
(0)
04.01.2018 - 21:44
Admin
Panusta või mängi kasiinos Optibet lehel ning võid jaanuaris võita 1000€ puhtalt kätte. Viiel õnnelikul on võimalus võita 1000€ pärisrahas. Selleks kogu nädala jooksul medaleid ning mida...
(0)
11.12.2017 - 20:19
Admin
Optibet avas jõulukalendri kampaania, mille raames saad iga päev uue boonuse kuni 31. detsembrini. Pakkumisele tuleb erinevaid spordiennustuse ning kasiinoboonuseid. Kampaanias saad osaleda nii: Kui...
(0)
X
Laeb