Marathonbet

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
-
Kuidas saada boonus: 

Marathonbet lehel puudub liitumisboonus, aga oma kasutajatele tehakse regulaarseid boonuseid ja eripakkumisi. Advancebet on Marathonbetile unikaalne süsteem, mis võimaldab panuste tegemist siis, kui kontol puuduvad ressursid, aga üleval on otsustamata ennustusi. Regulaarselt tehakse Free Bet ja Best Odds Guaranteed pakkumisi.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Ei
Klienditoe e-mail: 
care@marathonbet.com
Asutatud: 
1997
Keeled: 
Inglise, vene, saksa + veel 23 keelt
Maksevõimalused: 
Internetipanga kaudu (Trustly läbi Skrilli), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), Netteller, Ukash, moneta.ru jt

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Kõrged koefitsiendid
  • Väga lai ennustusvalik, eriti jalgpallile
  • Eesti jalgpall väga hästi kaetud
  • Ajale jalgu jäänud ennustuslehe disain
  • Sageli madalad limiidid

Tagasihoidliku välimusega veebilehe taga peitub pika kogemusega spordiennustuste vahendaja, mis omab kõrget reputatsiooni panustajate seas. Lehe kasutajate arv on võrdlemisi suur ja pidevalt kasvav tänu kõrgele väärtusele, mida panustaja oma ennustusi tehes saab. Marathonbet on üks nendest ennustuslehtedest, mis kõigil tõsisematel spordiennustajatel peaks lemmikute hulgas olema.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Teadlikule jalgpalli panustajale on Marathonbet üheks parimaks valikuks. Konkurentide seast paistavad nad silma eriti laia jalgpalli ennustusvalikuga. Populaarsemate liigade kõrval on hästi kaetud madalamad liigad ja vähempopulaarsed matšid. Mängude lõikes on pakkumisel palju erinevaid koefitsiente ja seega on võimalik leida selliseid panuseid, mida mujal teha ei saa. Ameerika spordialad on samuti hästi kaetud. Eestlastele on see leht hästi sobiv, sest meie jalgpalli liigad on väga hästi kaetud ja koefitsientide tase on kõrge nagu Marathonbetile kohane. Live sündmusi on samuti palju ja ühe sündmuse erinevate koefitsientide valik on reeglina sama mitmekesine kui pre-match ennustuste puhul.

Marathonbetis on enamustel spordialadel väike marginaal võrreldes konkurentidega, mis tähendab panustaja jaoks kõrgemaid koefitsiente. Koefitsientide tase on tihti ennustusturu üks parimaid ja see on nende üheks peamiseks tugevuseks. Parimate koefitsientide pakkumise tagasilöögiks võivad mõnikord olla madalad limiidid ja seega high-rolleritele võivad võimalike panuste suurused olla liiga väikesed.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Marathonbetil ei ole liitumisboonust, aga oma kasutajatele tehakse regulaarseid boonuseid ja eripakkumisi. Advancebet on Marathonbetile unikaalne süsteem, mis võimaldab panuste tegemist siis, kui kontol puuduvad ressursid, aga üleval on otsustamata ennustusi. Loe täpsemalt selle võimaluse kohta Marathonbeti lehelt. Regulaarselt tehakse Free Bet ja Best Odds Guaranteed pakkumisi. Marathonbet hetkel aktiivseid spordiennustuse kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Abivahenditest on olemas oma live score ja mängude tulemuste vaatamise teenus. Olemas on mobiiliversioon lehest, mis teeb nutiseadmete kasutajatele elu lihtsaks.

Lehe kasutajaliides on hoitud väga lihtsana. Võib jääda mulje, et see pole pärast 1997. aastal väljalaskmist kordagi uuenduskuuri läbinud. Sellel on oma eelised. Põhiliseks eeliseks on lehe väga kiire laadimiskiirus. Kuna graafikat ja muid ressurssi nõudvaid vidinaid on vähe, siis käib lehe laadimine väga kiiresti. Teiseks eeliseks on lihtsus. Kõik üleliigne on jäetud kõrvale ja keskendutakse ainult sellele, mis on panustajale oluline. Kui lehega ära harjuda pärast lühikest kasutamist, siis võtab soovitud panuste tegemine väga vähe aega.

Marathonbet kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Marathonbeti lehele hinnanguks 9/10-st. Suurimateks tugevusteks on kõrged koefitsiendid ja väga lai ennustuste valik.

Marathonbet ennustusvihjed

Sündmus Toimumise aeg Ennustaja Valik Koefitsient Panus Vahendaja
Krasnodar - Rubin 26.05.2019 - 14:00 karl54
(see kuu 21.78)
Krasnodar -1,5 2.11 10 Marathonbet

Marathonbet eripakkumised

Eripakkumised sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Seotud uudised

29.04.2015 - 11:55
Admin
Täna lisati ennustuslehtede valikusse Marathonbet. Kõrgete koefitsentide ja laia ennustusvalikuga spordiennustuste vahendaja, kelle lehelt leiavad häid vihjeid kindlasti ka meie kasutajad....
(0)
X
Laeb