Jetbull

8

Boonuse info

Liitumisboonus: 
-
Kuidas saada boonus: 

Eestlastele hetkel liitumisboonus puudub.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Ei
Klienditoe e-mail: 
support@jetbull.com
Asutatud: 
2007
Keeled: 
Inglise, vene + veel 2 keelt
Maksevõimalused: 
Internetipanga kaudu (Trustly läbi Skrilli), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), PayPal, Neteller, Ukash jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
100% kuni 150€

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Lai ennustuste valik
  • Moodne veebileht
  • Koefitsientide tase on keskmine

Jetbull on tegutsenud alates 2007. aastast ja selle ajaga on nad kogunud omale palju kasutajaid üle kogu maailma. Eestlastele on see bränd ilmselt suhteliselt vähetuntud ja seega võib see olla hea alternatiiv rohkem levinud ennustuslehtedele. Lisaks spordiennustusele on võimalik mängida kasiinos, mis on väidetavalt suurima mängude valikuga maailmas. Jetbull on eelkõige suunatud Euroopa kodanikele.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Jetbullil on lai valik erinevaid ennustamisvõimalusi. Spordialadest on kõige paremini esindatud jalgpall, aga hästi on kaetud ka teised spordialad. Ennustusi saab teha ka madalamatele liigadele. Nende peamine tugevus seisnebki väga heas ennustuste valikus. Panuseid saab pea alati teha täpselt sellel sündmusele, mida soovid. Olemas on ka live ennustamine.

Jetbull koefitsientide tase on suhteliselt keskmine. Osadele nimekamatele konkurentidele võib see jääda alla, aga seda mitte alati.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Statistika vaatamise võimalus otse Jetbull lehel puudub, aga kuna enamus panustajaid vaatab statistikat teistelt lehtedelt, siis seda suureks miinuseks me ei loe. Jetbull ennustuslehel on olemas mobiilne ennustamine. Live stream ülekandeid nende leht veel ei paku.

Jetbull kasutajaliides on väga hästi disanitud ja kõik vajalik info on koheselt kättesaadav. Vasakul asub ennustuspuu, keskel koefitsiendid ning paremas ääres bet slip ja konto informatsioon.

Jetbull kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Jetbullile hinnanguks 8/10-st. Arenguruumi on, aga suurimaks plussiks võib pidada head ennustusvalikut ja korralikku liitumisboonust.

Jetbull ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Jetbull eripakkumised

Eripakkumised sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Seotud uudised

05.12.2014 - 22:31
Admin
Lisasime ennustuslehtede valikusse uue Eestis vähetuntud vahendaja Jetbull. Alates tänasest saavad meie ennustajad ennustusvihjeid lisada ka nende lehelt. Jetbull liitumisboonus on igati korralik 50...
(0)
X
Laeb