Intertops

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
20$ tasuta ennustus
Kuidas saada boonus: 
  1. Registreeru Intertops lehel kasutades allolevat nuppu "Registreeru boonusele".
  2. Tee vähemalt $20 suurune panus.
  3. Saada pärast panuse tegemist e-mail aadressil bet@intertops.eu pealkirjaga $20 Sign-Up Free Bet ja lisades kirja sisusse oma kasutajanime.
  4. Tasuta ennustus kantakse su kontole 24h jooksul.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Ei
Klienditoe e-mail: 
bet@intertops.com
Asutatud: 
1983 (onlines alates 1996)
Keeled: 
Inglise ja saksa
Maksevõimalused: 
Internetipanga kaudu (Trustly läbi Skrilli), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), Neteller, Bitcoin jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
100% kuni $100
Boonuskood: 
SIGNUP100

Pokker

Liitumisboonus: 
200% kuni $1000
Boonuskood: 
1000ITP

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Kõige esimene online ennustusleht, pikajaline kogemus
  • Moodne ja mugav veebileht ning mobiilne platvorm
  • Kõrge usaldatavus ja professionaalsus
  • Väga hea liitumisboonus
  • Koefitsientide tase võib kohati olla keskpärane võrreldes suuremate konkurentidega

Intertops võttis 1996. aastal 17. jaanuaril vastu maailma esimese online panuse, mis oli tehtud soomlasest spordiennustaja Jukka Hunkavarra poolt. Spordiennustuste vahendamisega tegeleti juba aastal 1983. seega kogemustepagas on Intertops ennustuslehel märkimisväärne. Vaatamata pikale tegutsemisajale ei ole nende kohta avaldatud ühtegi suuremat kaebust ennustajatele väljamaksete tegemise või muus osas. Suur usaldusväärsus ja professionaalsus, mis on saavutatud läbi pikaajalise kogemuse on selle ennustuslehe üheks suurimaks plussiks.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Intertops lehelt leiab panustaja kõik populaarsemad spordialad ja liigad. Lisaks enamlevinud liigadele ja spordialadele on valikus tihti kohalikud vähemtuntud liigad ja eksootilisemad spordialad. Koefitsientide valik spordisündmuste raames katab ära põhilised panusetüübid mida panustaja reeglina otsib. Pakkumisel on ka Aasia Händikäp tüüpi koefitsiendid (loe mis see on siit). Olemas on mugav live ennustamise võimalus ning koefitsientide valik live ennustamisel on tavaliselt sama mitmekesine kui mängueelsete ennustuste puhul.

Intertops lehelt võib leida väga häid koefitsiente. Kohati võib koefitsientide tase nõudlikumal ennustajal jääda mõne spordisündmuse puhul pigem keskmiseks kui kõrgeks ja väärtuslikuks.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Boonussüsteem on samuti Intertops ennustuslehe tugevuseks. Pakutakse regulaarseid sissemakseboonuseid ning eripakkumisi. Intertops hetkel aktiivseid spordiennustuse kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

$200 Welcome Bonus at Intertops!

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Intertops ennustusleht on väga mugav ja moodne. Hea on näha, et ennustuslehe disaini ja kasutatavuse osas tehakse pidevalt täiendusi ja et ei ole jäetud loorberitele puhkama nagu seda on teinud mitmed teised vanemad vahendajad. Kasutajatugi on ülimalt professionaalne. Panustaja saab reeglina vajaliku informatsiooni kiirelt kätte. Live ennustamine on kasutajale tehtud nii mugavaks kui võimalik. Live streame hetkel kasutajatele ei pakuta.

Lisaks vanima ennustuslehe omamisele oli Intertops 2000. aastal esimene, kes hakkas pakkuma mobiilil ennustamist. Mobiilil ennustamise platvormi on samuti pidevalt uuendatud ja see peaks samuti täitma  nõudlike kasutajate vajadused.

Intertops kasutab oma kasutajaliidesel täisekraani lahendust, mis teeb võimalikult palju kasulikku infot ennustajale korraga nähtavaks. Kõik info leiab väga kiirelt üles ja lehte on mugav kasutada. Kasutatavusele hinne 5+.

Intertops kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Intertops ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Esimene online ennustusleht on edukalt suutnud ajaga kaasas käija ja on hea valik enamikele panustajatele.

Intertops ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Intertops eripakkumised

Eripakkumised sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Seotud uudised

10.06.2016 - 09:46
Admin
Jalgpalli EM pakkumisi tuleb aina juurde. Oleme nii Jalgpalli EM 2016 lehele kui ka eripakkumiste lehele lisanud kolm uut kampaaniat. Kokku on pakkumisel 9 eripakkumist meie erinevatelt...
(0)
30.05.2016 - 21:45
Admin
Alates tänasest saavad meie ennustajad lisada ennustusvihjeid Intertops lehelt. Tegemist on 1996. aastal loodud maailma esimese online spordiennustuslehega, mille peamisteks tugevusteks on kõrge...
(0)
X
Laeb