bwin

9

Boonuse info

Liitumisboonus: 
-
Kuidas saada boonus: 

Eestlastele hetkel liitumisboonust ei pakuta, kuid bwin korraldab regulaarselt kampaaniaid, millest kõik kasutajad saavad osa võtta. bwin hetkel aktiivseid kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
traditsiooniline
Omab Eestis litsentsi: 
Ei
Klienditoe e-mail: 
support.en@bwin.com
Asutatud: 
1999
Keeled: 
Inglise, vene, saksa + 19 keelt
Maksevõimalused: 
Internetipanga kaudu (SEB, Swed, Nordea, Danske, Parex), Trustly (samuti läbi internetipanga), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard jne), Skrill (endine Moneybookers), NETeller jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
-

Pokker

Liitumisboonus: 
100% kuni 100 EUR

Live kasiino

Liitumisboonus: 
-

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Väga lai ennustusvalik erinevatele spordialadele
  • Live stream ülekanded
  • Moodne ja mugav veebileht ning mobiilne ennustamine
  • Maksmine läbi internetipanga Eesti kasutajatele
  • Eestlastele puudub liitumisboonus

bwin ennustusleht suurematele spordi- ja panustamissõpradele tutvustamist vaja. Selliste suurte spordiklubide nagu Real Madrid, Bayern, Juventus ja Manchester United suurtoetajal on miljoneid kasutajaid üle kogu maailma. Suur kogemustepagas on võimaldanud luua ennustuslehe, mis täidab panustaja kõik ootused. Lisaks moodsale ennustuslehele paistab bwin eelkõige silma oma tohutult laia ennustusvaliku poolest.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

bwin üheks suuremaks trumbiks teiste ennustuslehtede ees on erinevate koefitsientide rohkus nii väiksemates kui ka suuremates spordiliigades ja -sündmustel. bwin pakub ligi 30000 koefitsienti iga päev. bwin on suunatud eelkõige Euroopa ennustajatele ja seega on eriti põhjalik jalgpalli ennustusvalik. Lisaks pre game koefitsientidele on konkurentsitult valikuterohke live ennustamine. Palju live stream ülekandeid ja mugav keskkond kus oma live panuseid asetada, teeb bwin ennustuslehest ühe parima live ennustusteenuse pakkuja.

bwin koefitsientide tase on varieeruv. Arusaadavatel põhjustel ei saa nii laia ennustusvalikuga vahendaja pakkuda kõige kõrgemaid koefitsiente kõikidel ennustusturgudel. Küll peaks bwin olema panustajal koefitsientide otsimisel ja võrdlemisel alati valikus, eriti väiksemates kohalikes liigades.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Kahjuks ei paku bwin hetkel eestlastest kasutajatele liitumisboonust. Seda kompenseerib aga paljude kampaaniate korraldamine oma kasutajatele. bwin hetkel aktiivseid kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Ei ole keeruline järeldada, et nende ennustusleht on väga moodne ja kasutajamugav, sest ligi 13. miljonit registreeritud kasutajat eeldab kõrgeimat taset. Olemas on põhjalik statistika vaatamise võimalus, live score teenus, suur arv regulaarseid live stream ülekandeid erinevatelt spordisündmustelt.

Paljude arvates on nende mobiilse panustamise teenus üks parimaid. Kui nutiseadmetega panustamine on teile oluline, siis bwin on teie esimene valik.

Kasutajaliides on hoitud puhta ja loogilisena. Panustaja leiab lihtsa vaevaga üles oma lemmikud liigad. Lisaks pakutakse kasulikku võimalust kõik oma lemmikliigad ära salvestada favourites alla, et võimalikult kiirelt üles leida soovitud koefitsiendid.

bwin kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab bwin ennustuslehele hinnanguks 9/10-st. Laialt tuntud nimega ennustuslehe suurimateks plussideks on lai ennustusvalik ja täiuslik ennustamiskeskkond nõudlikule panustajale.

bwin ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

bwin eripakkumised

bwin
Kuni 50€ tasuta panus iga päev

Tee nii palju 2 või enama valikuga mitmikennustusi kui soovid (iga valik koefitsendiga 1.50 või kõrgem) ning saad kuni 50€ väärtusega tasuta ennustuse iga päev.

Seotud uudised

03.06.2016 - 17:45
Admin
Alates tänasest saavad meie ennustajad lisada ennustusvihjeid bwin lehelt. bwin on ligi 13. miljoni registreerunud kasutajaga maailma üks suurimaid spordiennustuslehti, kes toetab selliseid suuri...
(0)
X
Laeb