Betfair

10

Boonuse info

Liitumisboonus: 
Deponeeri 20€ saad 20€ juurde
Kuidas saada boonus: 
  1. Ava kasutajakonto kasutades allolevat nuppu "Mine boonuse lehele".
  2. Kasuta registreerumisel boonuskoodi ZSKABS.
  3. Deponeeri 20€ ja betfair kannab su kontole automaatselt 20€ boonust juurde. Kokku saad panustamiseks 40€.

Andmed

Ennustuslehe tüüp: 
exchange (?), traditsiooniline, pools betting
Omab Eestis litsentsi: 
Ei
Klienditoe e-mail: 
info@betfair.com
Asutatud: 
2000
Keeled: 
Inglise, vene, saksa, hispaania + veel 6 keelt
Maksevõimalused: 
Internetipanga kaudu (Trustly läbi Skrilli), suuremad krediitkaardid (VISA, MasterCard), Skrill (endine Moneybookers), PayPal, NETeller jt

Kasiino

Liitumisboonus: 
100% kuni 100€

Pokker

Liitumisboonus: 
35% rakeback + tasuta turniiripileteid

Live kasiino

Liitumisboonus: 
Kuni 400€ boonus

Bingo

Liitumisboonus: 
Deponeeri 5€ ja saa 40€

Peamised tugevused ja nõrkused

  • Parim exchange ennustusleht
  • Kõrged koefitsiendid
  • Tugev boonussüsteem
  • Kõrge protsentuaalne maks võitudel (reeglina 5%)

Betfair on 2000. aastal Inglismaal loodud ja tänaseks maailma suurimaks kasvanud internetis tegutsevaks kihlvedusid vahendavaks exchange (loe mis see on siit) tüüpi keskkonnaks. Betfair veebilehel saavad spordiennustajad panustada otse üksteise seas moodustades ennustajate kogukonna. Betfairi võib pidada üheks, kui mitte kõige, suurimaks spordiennustusmaailma innovatsiooni toonud vahendajaks.

 

Ennustusvalik ja koefitsientide tase

Kofitsentide valik on Betfair lehel väga lai. Pakutakse koefitsiente sündmustele alates suurematest liigadest ja populaarsematest spordialadest, lõpetades madalamate mitte nii laialdaselt tuntud liigade ning eksootilisemate spordialadega. Betfairi võib pidada üheks kõige laiema koefitsientide valikuga spordiennustuste vahendajaks. Erilisemate koefitsientide otsimisel on Betfair esimene koht kuhu vaadata. Loomulikult pakub Betfair väga mitmekülgset live ennustamise teenust, mille nimi on In-Play. Live ennustamisega pakutakse registreerunud kasutajatele palju streame erinevatelt spordisündmustelt. Ratsaspordi huvilistele pakutakse väga laia valikut erinevaid kofitsente.

Betfair koefitsientide tase on üks parimaid. Üheks suurimaks eeliseks, millele Betfair rõhub ka oma reklaamikampaaniates, on kõrgeim koefitsientide tase. Betfair pakub teenust nimega Betchecker, mis on loodud näitamaks kui palju rohkem teenid ennustustel kasutades Betfair veebikeskkonda.

Betfair pakub kõiki traditsioonilisi spordiennustamisviise ja väga laia valikuga live ennustamise teenust. Kui soovid leida erilisemaid kofitsente, mida võib-olla teised ennustuslehed ei paku, tasub vaadata Betfairi.

 

Boonused, lojaalsusprogramm

Boonuspakkumiste poolest on Betfair üks tugevamaid. Lisaks heale liitumisboonusele on neil lojaalsusprogramm, kus aktiivsemad ennustajad võivad saada palju hüvesid (k.a. 5 protsendist väiksem protsentuaalne maks võitudel). Lisaks tehakse palju ühekordseid eripakkumisi suuremate spordisündmuste puhul. Betfair hetkel aktiivseid spordiennustuse kampaaniaid võite leida meie eripakkumiste lehelt.

 

Kõrged ennustamislimiidid, arbitraaži panustamise toetamine

Betfair on väga heaks valikuks arbitraaži panustajatele (loe mis see on). Paljude suurte vahendajatega on seotud mitmeid juhtumisi, kus võitvaid kasutajaid piiratakse ja nende ennustamislimiite vähendatakse kiirelt. Betfair oma kasutajaid ei limiteeri või teevad seda väga harva, kindlatel põhjustel.

 

Lehe võimalused, kasutajaliides ja abivahendid

Betfair on tehnoloogiliselt väga hästi arenenud ja nad pakuvad kõiki abivahendeid, mida üks ennustaja vajab. Olemas on põhjalik statistika vaatamise võimalus, live score teenus, suur arv live stream ülekandeid ja palju muud kasulikku. Kuna tegemist on exchange (loe mis see on siit) tüüpi vahendajaga,  siis loomulikult pakutakse kõiki vahendeid ja informatsiooni, millega ennustaja peab kogukonna põhisel ennustamisel arvestama. Betfair peab lisaks aktiivset foorumit, kus spordiennustajad saavad vahetada mõtteid ja teadmisi erinevatel spordiennustamise teemadel.

Kasutajaliidese kujundamisel on rõhutud lihtsusele ja heale navigeerimise võimalusele. Kasutaja saab ise teatud määral kujundada oma liidese väljanägemist. Kuna tegemist on exchange keskkonnaga, võib esialgu sellist tüüpi spordiennustuste vahendajatega mitte kokkupuutunud kasutajal olla veidi keeruline, kuid pärast lühikest kasutusaega harjub sellega ära.

Betfair kasutajaliides

 

Kokkuvõte

bettimine.ee annab Betfairile hinnanguks 10/10-st. Tegemist on parima ning populaarseima exchange ennustamiskeskkonnaga.

Betfair ennustusvihjed

Ennustusvihjed sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Betfair eripakkumised

Eripakkumised sellelt ennustuslehelt hetkel puuduvad

Seotud uudised

Seotud uudised hetkel puuduvad.

X
Laeb