100% kuni 100€ + 20 tasuta spinni
Ei
Kaotatud
-5.00

Saksamaa otsustas kasutas sellele turniiril noori talente, kes tõenäoliselt esindavad järgmine aasta ka Saksamaad MM-l. Nende stiil on sama olnud terve turniir, 3-4-3 formatsioon, jättes taha kolm kaitset ja siis ääre poolikud on mehed, kes tulevad vajadusele kaitsesse appi. See mänguviis on ka tulemusi näidanud, lastud lüüa endale viis väravat nelja mänguga, isegi Kameroon, kes oli mehega vähemuses, suutis ära lüüa nende vastu. Tšiili on oma ründeliiniga kõige rohkem muljet avaldanud sellel turniiril. Nende osavus ründes on tõesti maailma klass ja kuigi õnn pole nende pool olnud see turniir, on nad siiski suutnud oma koha finaalis saavutada ja ootan huviga nende mängu juba. Eelmine kohtumine omavahel jäi 1-1 viiki ja see ründav jalgpall oli just see, mis mõlemas meeskonnas välja tuli, kuigi see kestis ainult 60 minutit ja viimased 30 olid mõlemad meeskonnad juba viigiga rahul. Usun, et see sama jalgpall tuleb ka täna välja, ainult täna näeb seda kogu 90 minuti vältel. Kuna mängitakse ründavat jalgpalli, siis usun ka, et penalti võimalus on olemas.