100% kuni 130€
HT 40-43
Kaotatud
-10.00

Omavahel kohtuvad Pärnu Sadam ja BS Ogre. Ogre mängis eelmise mängu Jurmalaga ja nad kaotasid selle mängu 6ga. Skoor 90-84. Sadam jällegi oli võõrsil külas Valmieral ja Valmiera näitas väga head mängu ja võitsid, mis sest et Pärnu tuli järgi veel ja viimase 2 minuti jooksul oli mäng viigis. Lätis on raske lätlasi võita, kuna Läti kohtunikud ikka vilistavad omade kasuks ka. Valmiera suutis veel järgmise mängu Cramo vastu teha ka hea partii, kus alles viimasel veerandil vannuti alla Cramole. Pärnul on samuti toodud kreeklane Giannis Tozios, kellel on viimane mäng tõestada end, eelmine mäng talle ei antud võimalust väga tõestada end seega järgmisesse mängu peab ta kõik andma! Ma usun, et Sadam teeb täna samuti südika panuse Ogre vastu, kuna Ogrel on vigastusega väljas Kaspars Berzins ja usun et teevad hea alguse ja võidavad ka poolaja.