2.08 (02.02.2015 - 17:58)
6/10st
HT 1-0
Tühistatud

Mängin siin pigem value peale. Selle panuse loodan ma kas võita või see tühistatakse. Kuigi see mäng tundub tulevat väga madalaskooriline siis vaadates viimast 5 mängu mõlema satsi poolt siis üks värav peaks kindlasti esimesel poolajal ära tulema. Malaga viimases viies kodumängus on kõigis esimesel poolajal vähemalt 1 värav löödud ning Valencia viimasest 5st võõrsil mängust on 3s löödud esimesel poolajal värav. Arvestades seda, et Valencia on rohkem puhanud ning neil on hetkel väga hea hoog sees Hispaania liigas siis usun, et nad tulevad kohe kõvasti ründama ning proovivad ühe ära lüüa jättes tagant tühjaks, mis aga avab kinnisele Malaga võistkonnale võimalusi.

Arvan siiski et esimene poolaeg lõppeb Malaga 1-0 edus, kuid loodan et Valencia üllatab mind ning tuleb rohkem kui 1 värav