10/10st
1-3
Võidetud
+5.00

Maccabi Tel Aviv on viimasest viiest mängust võitnud vaid 2 mängu, ülejäänud 3 on kaotatud. Üks kaotus saadi Israeli TOTO Cup mängus võõrsil mängides, üks kaotus Israeli koduliigas kodus mängides ja kolmas kaotus oli Porto vastu võõrsil 2:0. 2 võitu on viimasest viies mängitud mängust saadud Iisraeli koduliigas tulemustega 2:1 ja 1:0. FC Porto ei ole viimases viiest mängitud mängust kaotust kirja saanud. Liigas mängiti viimane mäng viiki, kuid ülejäänud 4 mängu on saadud ilusad võidud(liigas, cup mäng ja CL). Nagu öeldud sai siis Porto võitis 2:0 omavahelise esimese kohtumise. Tulemus tehti kindlaks juba avapoolajal, kui löödi 37´ minutil ja 41´ minutil skooriks 2:0.