100% kuni 130€
AET 2-1
Võidetud
+8.30

Eesti karika veerandfinaalis kohtuvad omavahel Kalju ning Tammeka. Võib vast kindlalt väita, et kummagi meeskonna jaoks pole tänavune hooaeg kõige paremini alanud kuna tiitlikaitsja on end seitsme vooruga suutnud 10p kaugusele mängida liidritest ning Tammeka on peale kahest esimest mängust 4p noppimist saanud 5 kaotust järjest. Meeskonnad kohtusid omavahel ka ca 9 päeva eest ning siis Kalju võitis 2:0 seega võrreldes tolle kohtumisega peab Tammeka nkn rohkem ründama eriti kui siit mängust midagi saada tahetakse sest ilmselt (kahjuks) neil Kaljut 90(või 120) minutit kuival hoida ei õnnestu.. Paide, Flora ning ka Kalev on sel hooajal juba Hiiul löönud vähemalt 2 vãravaga seega pakun, et ehk saab Tammeka ka värava kirja siit kohtumisest.