Staatus:
Kaotatud
Kasum/kahjum:
-4.00

Soome kõrgliiga kolmandas voorus kohtuvad omavahel HIFK ja Lahti. Mõlemad tiimid on seni pidanud vaid ühe liigamängu kui HIFK alustas hooaega võõrsil napi 0:1 kaotusega SJK'le kes lõi oma võiduvárava viimase viie minuti jooksul ning kuigi Lahti kaotas kodus Kuopiole poolaja 0:3 siis viimase pooltunniga ãrgati ellu kui löödi 3 vâravat ning tasuks vâravaterohke 3:3 viik. Lahti on pigem seni domineerinud omavahelisi matše olles 13. kohtumisest võitnud 8 ning kaotanud vaid ühe. Kuigi Lahti on võitnud viimased 4 omavahelist matši siis kõigis neis kohtumistes lasti HIFK'l skoorida seega pakun, et ka täna skoorivad mõlemad tiimid vãhemalt korra ning taas näeb vâravaterohket kohtumist.