100% kuni 100€ tasuta panus
Ei
Kaotatud
-7.00

Meistrite Liiga kaheksandikfinaalis lähevad täna vastamisi Bayern ning Besiktas. Bayern on vôitnud kõikide sarjade peale 15 mängu järjest samas kui Besiktas on püsinud 7 kohtumist ilma kaotuseta olles vôitnud neist 5. Kuigi Bayern hakkab nagunii seda kohtumist domineerima siis ilmselt kerget mängu oodata ei tasu kuigi ilmselt tahaksid nad täna selle paari saatuse ãra otsustada, lüües türklastele näiteks 3+ vãravat... Besiktas pole sel hooajal CLis veel kordagi kaotanud ning viimasest kolmest võõrsilmängust ses sarjas on kirjas ka 3 vôitu. Kindlasti ootab Besiktast seekord ees oluliselt raskem kohtumine kui seda oli nende viimane võõrsilmäng Saksamaal kui sûgisel alistati Leipzig 2:1 Ainuüksi tolles Leipzigi matšis andis kohtunik 6 kollast, kôik teisel poolajal, millest 4 said Besiktase mängijad.. Tänasel mängul aga on ka kaardimaias rumeenlasest kohtunik kes on sel hooajal CLis nelja mänguga andnud kokku 20 kollast ehk siis täpselt 5 kollast per mäng. Besiktas hakkab nkn mängima kaitsest lähtuvalt kuid olen kindel, et täna mängitakse küllaltki jõuliselt ning seega ennustan, et esimese 30 minutiga teenitakse vähemalt 1 kollane kui mitte rohkem..